רקע ברירת מחדל
לוגו ברירת מחדל

MEET&MIND 2021

גאים להציג את איתי בלוך מימוני, סיואר אל אסעד, נדב פינקל, נֹעַם רִימוֹק, יעקב וייס, וורדי שפר.

למה ואיך להשמיד את היקום

איתי בלוך מימוני חבר אסכולה-רשת הבוגרים של מרכז מדעני העתיד ובוגר תוכנית אודיסיאה באוניברסיטת תל אביב בהרצאה על אנרגיה אפלה והשמדת היקום. איתי מסיים בימים אלה את הדוקטורט שלו ופרסם מספר מאמרים בכתבי עת מדעיים וכמובן גם בעיין ערך – כתב העת של אסכולה!

The Cyber Kill Chain

סיואר אל אסעד חברת אסכולה- רשת הבוגרים של מרכז מדעני העתיד ובוגרת תוכנית באוניברסיטת אלפא תל אביב חושפת בפנינו את התהליכים שקרו בתקיפות הסייבר הגדולות שהיו בשנים האחרונות. סיואר סטודנטית להנדסת חשמל וכיום עובדת בחברת ורוניס כמומחית סייבר.

מחשב עם חוצפה ישראלית, מתי?

נדב פינקל חבר אסכולה- רשת הבוגרים של מרכז מדעני העתיד ובוגר תוכנית אודיסיאה בטכניון בהרצאה מרתקת על העתיד של למידת מכונה. מתי יהיה לנו מחשב עם חוצפה ישראלית? למה הרכב של גוגל לא הצליח לפנות ימינה ואיך בכלל מלמדים מכונות לתקשר?

בואו נדבר מתמטיקה

נֹעַם רִימוֹק חבר אסכולה- רשת הבוגרים של מרכז מדעני העתיד ובוגר תוכנית אודיסיאה באוניברסיטת תל אביב ומשתתף בנבחרות ישראל במתמטיקה, בהרצאה על היצירתיות שבמתמטיקה. נועם מדריך בנבחרת הצעירה במדעים, וזו חד משמעית העבודה האהובה עליו.  

קמצא ובר קמצא: למה התכוון המשורר?

יעקב וייס חבר אסכולה- רשת הבוגרים של מרכז מדעני העתיד ובוגר תוכנית אלפא באוניברסיטת תל אביב על תובנות, מחשבות ומסר לעתיד בעקבות הסיפור של קמצא ובר קמצא .

אנשים חמים ודגלים אדומים: מה באמת עומד מאחורי התפיסה שלנו?

ורדי שפר חברת  אסכולה- רשת הבוגרים של מרכז מדעני העתיד ובוגרת תוכנית אידיאה באוניברסיטת תל אביב על  מחקרה בפסיכולוגיה קוגניטיבית. היכנסו לשמוע למה כדאי לכם להזמין מרק בדייט ראשון ועד כמה בדיוק צבע משנה את התפיסה שלנו.

Web&Mind 2020

גאים להציג את מריה סארחן, אור שגיא, מאי מירב ובאסל דאבח.

הדרך החוצה היא פנימה

מריה אלאנואר סרחאן חברת אסכולה- רשת הבוגרים של מרכז מדעני העתיד ובוגרת תוכנית אלפא באוניברסיטת תל אביב לנוער. בהרצאה מרגשת ומעוררת התפעלות, על בחירה בפרספקטיבה אחרת, על המסע שעברה מריה אשר הוביל אותה ללימודי מדעי המוח.

מגילות, מחשבים ומה שביניהם

אור שגיא חבר אסכולה- רשת הבוגרים של מרכז מדעני העתיד ובוגר תוכנית אודיסיאה באוניברסיטת תל אביב לנוער בהרצאה מלאת השראה וידע ייחודי. כשתחומים שונים שעל פניו לא מתחברים נפגשים ומובילים למחקר פורץ דרך. 

ביג דאטה ורפואה - פנינו לאן?

מאי מירב חברת אסכולה- רשת הבוגרים של מרכז מדעני העתיד ובוגרת תוכנית אודיסיאה בטכניון- המכון הטכנולוגי לישראל. בהרצאה שמספקת מבט אל העתיד. על הקשר בין מדעי המחשב לרפואה, איך ביג דאטה יכול להציל חיים?!

השמיים הם לא הגבול- מדייר אל-אסאד ועד לאטמוספירה

באסל דאבח חבר אסכולה- רשת הבוגרים של מרכז מדעני העתיד ובוגר תוכנית אלפא במכון ויצמן למדע. הרצאה מרגשת ומפתיעה על שינוי אמיתי על ההחלטה ששינתה את חייו וסיפקה לו הזדמנות למחקר יוצא דופן.